INFIT - eShop 83
INFIT - eShop 130
INFIT - eShop 144
INFIT - eShop 181
INFIT - eShop 202

Infit výrobky na zakázku

Kusové zakázky

Od roku 2020 všechna naše trička, mikiny, bundy, spodky, kalhoty a pod. vyrabime na zakázku, podle vašich požadavků, na míru. Velikostní tabulka je pouze orientační. Snažíme se tak předejít posílání výrobků k vám a zpět. Chceme, abyste byli hned napoprvé spokojeni. Proto prosíme, při objednávce uvádějte následující rozměry:
výška postavy - šířka ramen - délka rukávu (měřeno od ramenního kloubu) - obvod hrudníku - obvod pasu - obvod boků.
 
Pokud vaše rozměry odpovídají naší velikostní tabulce je zakázka bez příplatku. Pokud se rozměry liší, cena zakázkové výroby je vyšší: 20% příplatek je za běžné úpravy střihu (prodloužení, zkrácení délky, nadrozměry a pod). 30% a vice připlatíte za tvorbu nového střihu, který vytvoříme právě pro vás.
 
Dále připomínáme: doba výroby zakázky je delší než u běžných modelů, které jsou skladem a vždy jí s vámi  předem odsouhlasime. Výrobek na míru není možné vrátit (viz Obchodni podmínky, bod 4.7.). U objednávky výrobku na míru je požadována platba předem.
 
 
Malosériové zakázky do 25 ks
 
Při objednání většího počtu kusů zakázkové výroby, můžete dosáhnout mnohem lepších cen oproti kusové výrobě. Stačí jen vybrat z naší nabídky a poslat poptávku na mail infit@infit.eu. Pošleme vám obratem cenovou nabídku.
 
 
Zakázky nad 25 ks - možnost vlastního vzoro, loga a pod
 
Nabízíme vám kterýkoliv z našich výrobků s vaším vzorem. Vhodné jsou zejména šátky, multifunkční tunely (Tuby), čelenky a čepice, kde vynikne váš vzor. Naší předností je rychlost (jsme český výrobce s vlastní výrobou), operativnost, kvalitní materiály a zpracování. Stačí jen vybrat z naší nabídky a poslat poptávku na mail infit@infit.eu. Pošleme vám obratem cenovou nabídku.  
 
 
 
 
 
 

 

2011 © Infit, s.r.o., Šumavská 17, 787 01, Šumperk | tel.: +420 583 215 202 | e-mail: obchod@infit.eu | Seo servis